Kapų tvarkymas Karveliškių kapinėseKapų tvarkymas Karveliškių kapinėse aprėpia šias paslaugas: kapavietės dekoravimą; kapo apželdinimą pasirinktomis gėlėmis ar augalais; paminklo, antkapio, tvorelės atnaujinimą; pamato betonavimą; granitavimo ir kitus darbus. „Momumentas“ teikia visapusį kapavietės tvarkymą nuo vizijos sukūrimo, medžiagų parinkimo, vizualizacijos parengimo iki galutinio įgyvendinimo.

Kiekvienai kapavietei kuriame individualią viziją, išsiskiriančią savitumu ir atitinkančią kliento poreikius bei galimybes. Ypatingai atsižvelgiame į kapo aplinką, pavyzdžiui, šalia augančius medžius ir krūmus – netinkamai pasirinkus atnaujinamo kapo apdailą ir medžiagas, prižiūrint kapavietę gali tekti skirti papildomų pastangų. Kapavietė dengta granito plokšte taps puikiu sprendimu tuomet, jeigu virš kapo auga medis. Nuo jo nuolatos kris lapai ar spygliai, kuriuos teks nurinkti, sušluoti. Priešingu atveju, kai nėra jokių trukdžių, idealiu dekoro elementu gali tapti ir natūraliu juodžemiu ar mulčiu dekoruota kapavietė.

Ilgametė patirtis atliekant kapų tvarkymą Karveliškių ir kitose kapinėse leis rasti individualiai pritaikytą sprendimą. Kiekvienam projektui parinksime tinkamiausias medžiagas ir technologijas – patikėkite savo rūpesčius mums.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau