Kapų tvarkymas Jeruzalės kapinėseĮmonė „Monumentas“ specializuojasi kapų tvarkymo srityje. Kapų tvarkymas Jaruzalės kapinėse, Karveliškių kapinėse ir kitose Vilniaus kapinėse – šiuo metu populiari paslauga. Neturintiems laiko ir skubantiems žmonėms tampame puikia alternatyva, padedančia išspręsti kapų tvarkymo rūpesčius.

Teikiame paslaugas kapavietėms nuo A iki Z. Projektuojame net pačius įmantriausius, sudėtingo dizaino gaminius (skulptūras,vazas, paminklus). Pasitelkdami profesionalią techniką pagaminame įvairius gaminius iš kliento pasirinktų medžiagų. Atliekame montavimo ir tvarkymo darbus kapavietėje, pasirūpiname, kad kapas vėl atrodytų tarytum visiškai naujas.

Taip pat padedame nemokamai suderinti projektus su Jaruzalės kapinių administracija – pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Užtikriname, kad išvengsite bet kokių papildomų rūpesčių, mums patikėję kapavietės projektavimo, statinių gamybos ir įrengimo darbus.

Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais projektais – juos rasite galerijoje, prie atliktų darbų pavyzdžių – ir pasisemti originalių minčių.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau