Kapų tvarkymas Grigiškėse„Momumentas“ sukaupė ilgametę patirtį renovuodami ir atnaujindami kapus. Kokybiškas kapų tvarkymas Grigiškėse ir kituose regionuose kasmet susilaukia vis daugiau dėmesio. Turime profesionalią komandą ir esame sukaupę visą reikiamą įrangą – todėl jūsų artimojo kapų tvarkymas bus paprastas ir greitas.

Atliekame visus darbus nuo A iki Z: prižiūrime kapus, gaminame paminklus, renovuojame ir įrengiame kapavietes. Siekiame išsiskirti dėmesiu kiekvienam klientui, nepaisant to, ar jis užsisako tik vienkartinį kapo sutvarkymą, paminklo gamybą ar pilną kapavietės projektą, aprėpiantį tiek projektavimo, tiek įrengimo darbus.

Tvorelės, paminklo, antkapio ar kitų kapo elementų restauraciją atliekame keliais būdais – statinį restauruodami kapavietės teritorijoje arba demontavę ir atnaujindami savo dirbtuvėse. Profesionalios priemonės ir sukauptos žinios padės įgyvendinti pagrindinį tikslą: kapavietė atrodys kaip nauja!

Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais projektais – juos rasite galerijoje, prie atliktų darbų pavyzdžių – ir pasisemti naujų idėjų.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau