Kapų tvarkymas Antakalnio kapinėseKapų tvarkymas išskirtinėse Antakalnio kapinėse – reikalauja papildomo dokumentų tvarkymo. Šios kapinės priskiriamos kultūros paveldo kapinėms, be to, jos suskirstytos kvartalais, skirtais skirtingų profesijų, pasiekimų žmonėms laidoti. Laidojant mirusį artimąjį naujoje kapavietėje Antakalnio kapinėse, būtina gauti Vilniaus miesto leidimą ir jį suderinti su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos atstovu. Taip pat būtini leidimai ir norint renovuoti kapą Antakalnio kapinėse.

Kapaviečių tvarkymas istorinėse, kultūros paveldo teritorijai priskiriamose kapinėse yra griežtai reglamentuotas Lietuvos Respublikos teisės aktų. „Monumento“ komanda jau sukaupė didelę patirtį tvarkydama įvairius leidimus ir dokumentus, susijusius su kapų tvarkymu. Mielai pagelbėsime ir jums – nemokamai pasirūpinsime visais reikiamais dokumentais ir leidimais, suderinsime projektus su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu.

Padėję suderinti kapo projektą, jį taip pat įgyvendiname: renovuojame arba įrengiame kapą, sutvarkome visą jo teritoriją, apželdiname pasirinktais augalais ar gėlėmis. Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais darbais kultūros paveldo kapinėse – pasidairykite galerijoje. Būtinai susisiekite, jeigu kils klausimų.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau