Kapų plokštėsKapavietės dizaino kūrimas ir dekoravimas – svarbi kapo priežiūros dalis. Vis labiau tobulėjant gamybos technologijoms ir medžiagoms, gamintojų asortimente pačios įvairiausios kapų plokštės nuo vientisų minimalistinių iki moderniomis formomis išsiskiriančių gaminių. Nuo granito iki marmuro kapų plokščių. Ištobulintos technologijos leis pritaikyti plokštes įvairiems klientų pageidavimams.

„Monumentas“ teikia įvairias paslaugas: gaminame, projektuojame ir įrengiame granito ar marmuro plokštes kapavietėje. Įrengdami kapavietes ir jas dengdami kapų plokštėmis, taip pat pasirūpiname vieta ir forma augalų apželdinimui. Klientui pageidaujant, apželdinsime įvairiais daugiamečiais ir vienmečiais krūmais ir gėlėmis.

Kapų plokštes dažnai rekomenduojame klientams, negalintiems skirti pakankamai dėmesio nuolatinei kapų priežiūros rutinai. Taip pat tose kapinėse, kuriose virš kapų auga spygliuočiai ar lapuočiai medžiai – išvengsite bet kokių papildomų rūpesčių įsirengę vientisą granito plokštę.
Norėdami pamatyti kapų plokščių pavyzdžių, užsukite į mūsų sėkmingai įgyvendintų projektų galeriją.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau