Kapų įrengimas NemenčinėjePatyrusi „Monumento“ komanda teikia įvairias paslaugas, pavyzdžiui, tokias kaip kapų įrengimas, renovavimas Nemenčinėje. Dirbame tiek Vilniuje, tiek kituose šalies regionuose. Kiekvieną kapavietę įrengiame nuo kapo projekto parengimo, medžiagų parinkimo, paminklo, tvorelės, antkapio gamybos iki kapavietės įrengimo darbų.

Kruopščiai atliekame visus kapų tvarkymo ir priežiūros darbus. Savo gaminiams renkamės tik aukščiausios klasės granitą bei marmurą. Tikslinga orientacija į gaminių ir paslaugų kokybę, nuoseklus kiekvieno projekto valdymas leidžia užtikrinti tai, kad mūsų įrengta kapavietė tarnaus ilgai. Jums tereikės reguliariai aptvarkyti kapą, nurinkti šiukšles, lapus ar pakeisti gėles.

Patikėkite kapo tvarkymą specialistų komandai ir atsikratykite visų rūpesčių. Jeigu turite klausimų, kaip geriausia įsirengti kapavietę, kokias medžiagas pasirinkti, kokios kapų plokštės tinkamiausios ar panašių – susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite užklausos formą ir nemokamai sužinokite, kiek kainuotų kapų tvarkymas Nemenčinėje ar kitame rajone.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau