Kapų įrengimas ElektrėnuoseKapų įrengimas Elektrėnuose nuo kapo projekto sukūrimo iki įrengimo. Kapo projektą rengiame pažangia 3D projektavimo technologija – klientai gali nedelsdami susipažinti su kapavietės vizualizacija ir pateikti norimus pakeitimus. Esame sukaupę nemažą patirtį, todėl mūsų dizaineriai visuomet rekomenduos, kokia kapavietės forma, koks paminklas, kokia danga geriausiai tiktų jūsų kapavietei.

Taip pat turime itin platų gaminių katalogą – kapo plokščių, antkapių, paminklų, tvorelės, skulptūrų, vazų, kolumbariumų ir kitų elementų. Mūsų kataloge galite pasirinkti iš įvairių spalvų, formų ir medžiagų gaminių. Pageidaujantiems individualaus paminklo ar skulptūros – padėsime sukurti gaminio viziją ir jį pagaminsime.

Smalsu, kaip atrodo 3D vizualizacijos? Kviečiame pasidairyti mūsų galerijoje, kurioje pasisemsite įvairių idėjų, galbūt žvelgiant į jas kils mintis, kaip galėtumėte įrengti savo artimojo kapą Elektrėnuose ar bet kuriame kitame šalies regione.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau