Kapaviečių tvarkymo paslaugos„Monumento“ teikiamos paslaugos: vienkartinis, nuolatinis ir generalinis kapaviečių tvarkymas; kapaviečių renovacija; atnaujinimo ir statinių įrengimo darbai kultūros paveldo kapinėse; kapo pamatų liejimas; kapo paminklų gamyba. Taip pat rengiami kapaviečių projektai ir kapaviečių dizainas; atliekama vienetinių skulptūrų ir paminklų gamyba ir montavimas.

Mes žinome, kad tinkama kapų priežiūra reikalauja laiko ir pastangų, suprantame, kad kartais pasirūpinti artimųjų kapais sukliudo laiko stygius, gyvenimas atokiau ar kitoje valstybėje, ribotas mobilumas ir kiti faktoriai. Turime ilgametę patirtį šioje srityje, todėl puikiai suprantame, kaip svarbu visas reikiamas paslaugas gauti vienoje vietoje, esame pasirengę pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Siekdami betarpiško bendravimo su klientais ir atlikti darbus idealiai patenkinant poreikius – pasitelkiame išmaniąsias technologijas. Rengiame 3D vizualizacijas, kurių dėka galime operatyviai koreguoti kapų projektus. Taip pat technologijas pasitelkiame išmaniai bendraudami su kiekvienu klientu – Jums patogiu būdu atsiunčiame kapavietės nuotrauką prieš ir po sutvarkymo darbų (pageidaujant siunčiame el. paštu, mobiliomis programėlėmis „Skype“, „Messenger“, „Viber“, „WhatsApp“).

Padedame nemokamai suderinti projektus su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu – pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Mums Patikėję kapavietės projektavimo, statinių gamybos ir įrengimo bei montavimo darbus, išvengsite bet kokių rūpesčių.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau