Kapaviečių tvarkymas VilniujeIlgametę patirtį sukaupusios „Monumento“ komandos kapaviečių tvarkymas Vilniuje – apima platų paslaugų spektrą – nuo idėjos sukūrimo iki paminklų ir kitų statinių sumontavimo. Nuo pradinių etapų rengiamas kapavietės tvarkymo projektas išsiskiria tuo, kad galime įvertinti esamą kapo būklę ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Matydami, kad kapavietės būklė bloga, klientams rekomenduojame investuoti į paminklo, antkapio renovavimą, tvorelės, pamatų atnaujinimą. Tinkamai atlikus šiuos darbus kapavietei ilgus metu tereikės reguliarios priežiūros. Retsykiais pakanka bazinio atnaujinimo ir papildomai nereikia investuoti į pamatų tvirtinimą, papildomų statinių gamybą bei panašius darbus.

Esame įsitikinę, kad norėdami parengti naują kapavietės atnaujinimo projektą, būtinai turime atsakingai atsižvelgti į šiuos veiksnius – kapavietės įrengimą pradiniuose etapuose, technologijų ir medžiagų pasirinkimą. Tik susipažinę su minėtais veiksniais, galėsime užtikrinti, kad mūsų meistrų atliekamas kapaviečių tvarkymas Vilniuje patenkins visus jūsų poreikius. „Monumento“ įrengtas kapavietes kviečiame pamatyti galerijoje!

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau