Kapaviečių tvarkymas Rokantiškių kapinėse„Monumento“ komanda rūpinasi kapais ir bene pačiose didžiausiose Vilniaus kapinėse. Kapaviečių tvarkymas Rokantiškių kapinėse susilaukia nemažai dėmesio iš klientų, kurie gyvena užsienio valstybėse, kituose šalies miestuose ar tiesiog neturi galimybės patys sutvarkyti kapavietės. Atliekame kapavietės renovavimą, profesionaliomis priemonėmis atnaujiname granito, marmuro plokštes, antkapius ir paminklus. Taip pat suformuojame kapo dizainą, apželdiname daugiamečiais ar vienmečiais augalais.

Išskirtinė mūsų siūloma paslauga – kapavietės vizualizacija. Visiems norintiems pasirūpinti artimųjų kapais, parengiame ne tik dizaino projektą, tačiau ir 3D vizualizaciją, kuri leidžia išsamiai susipažinti su kapavietės projektu. Šios vizualizacijos išskirtinumas yra tai, kad klientams nebereikia pasikliauti vien tik dizainerio parengtais brėžiniais – pateikiama autentiška kapavietės vizualizacija. Atsižvelgiame į visus pageidavimus ir koreguojame tol, kol kartu atrandame labiausiai jūsų idėją atspindintį sprendimą. Kviečiame susipažinti, kaip atrodo mūsų specialistų parengtos 3D vizualizacijos!

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau