Kapaviečių tvarkymas KauneKapaviečių tvarkymas Kaune ar bet kuriame kitame mieste – atliekami ilgametę patirtį turinčios „Monumento“ komandos. Jau pasirūpinome kapais įvairiuose Lietuvos regionuose, todėl esame užtikrinti, kad ir jums rekomenduosime tinkamus sprendimus – nepaisant to, ar ieškote vienkartinio kapavietės sutvarkymo, renovavimo nuolatinės kapų priežiūros ar tiesiog specialistų konsultacijos.

Ieškantiems kapavietės tvarkymo Kaune, pasiūlysime pasirinkti vieną mūsų teikiamų paslaugų paketų: generalinį kapavietės tvarkymą arba vienkartinį kapavietės tvarkymą. Pirmasis paketas optimaliausias, jeigu jūsų kapavietė yra ypač apleista, neprižiūrėta – ne tik sutvarkysime visą kapo plotą, tačiau ir profesionaliomis priemonėmis atnaujinsime paminklą, kapo plokštę ir kitus

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau