Kapaviečių tvarkymas Karveliškių kapinėseTinkamas amžinojo poilsio vietos sutvarkymas – itin svarbus etapas, jeigu norite, kad kapavietė būtų tvarkinga, išsiskirtų savitu stiliumi. Kapaviečių tvarkymas Karveliškių kapinėse ir kitose Vilniaus kapinėse reikalauja žinių ir patirties. Mūsų komandos specialistai gali pasiūlyti inovatyvius ir pažangius sprendimus jūsų kapavietės renovacijai. Pasirūpinsime net labiausiai apleista, medžiais, krūmais ir piktžolėmis apaugusia kapaviete.

Kapavietės renovacijos metu pakeisime kapą dengiančią dekoratyvinę skaldą ir akmenukus, atnaujinsime kapo bortelius, paminklą ir jame išlietas raides. Taip pat pasirūpinsime visais kapo elementais pagamintais iš granito ar kito akmens. Klientui pageidaujant sutvirtinsime pamatus. „Monumento“ atliktas kapaviečių tvarkymas Karveliškių kapinėse leis džiaugtis ilgaamže, tvarkinga ir modernia ypatingos priežiūros nereikalaujančia kapaviete. Leiskite mums pasirūpinti jūsų artimojo poilsio vieta ir sutaupykite daug brangaus savo laiko.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau