Kapaviečių įrengimas GrigiškėsePrieš pateikdami pasiūlymą ir atlikdami tokius darbus kaip kapaviečių įrengimas Grigiškėse ar kituose sostinės rajonuose, pirmiausia įvertiname pagrindinius kriterijus: kapavietės būklę, formą, medžiagiškumą, aplinką. Pirminį vertinimą galime atlikti apsilankę kapinėse arba nuotoliniu būdu. Klientus kviečiame drąsiai naudotis įvairiomis nuotolinėmis susisiekimo formomis – galite atsiųsti kapo nuotrauką ar net vaizdo įrašą elektroniniu paštu, mobiliomis programėlėmis („Messenger“, „Viber“, „WhatsApp“, „Skype“). Visuomet mielai įvertinsime kapavietės būklę ir atsiųsime nemokamas rekomendacijas, ką būtų galima patobulinti.

Kapaviečių tvarkymo darbus pradedame tik tuomet, kai išsiaiškiname klientų lūkesčius ir pilnai suderiname projektą. Mūsų komandos specialistai gali parengti kapo dizaino 3D vizualizaciją, leisiančią patogiai susipažinti su numatoma kapavietės vizija, koreguoti įvairias pageidaujamas detales. Mes ne tik parengsime projektą, taip pat pasirūpinsime gaminiais (paminklais, antkapiais, tvorelėmis,..) bei įrengsime kapavietę – sumontuosime statinius, atnaujinsime akmens dangą, sutvirtinsime tvorelę, apželdinsime vienmečiais arba daugiamečiais augalais.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

     

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau