Granito plokščių komplektai

Šio projekto kaina 2300€
Šio projekto kaina 2100€
Šio projekto kaina 1650€


Išskirtinio dizaino, skulptūromis dekoruotas kapas – savotiškas pagarbos simbolis žmogui, kuris iškeliavo amžinybėn. Sukurti originalią kapavietę gali padėti įvairūs dekoratyviniai akmenukai ar skaldelė, granito plokštės, granito plokščių komplektai. Pastarieji atveria duris įmantrioms dizaino formoms ir spalvoms.

„Monumentas“ – patyrusi, kapų tvarkymo srityje besispecializuojanti komanda. Viena mūsų veiklos sričių – granito plokščių tiekimas, pjovimas ir montavimas. Džiaugiamės bendradarbiaudami su patikimais gamintojais Europoje, Azijose ir Afrikoje. Klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų ir formų granito plokštes.

Kapo dengimas granito akmens plokščių komplektu turi daugybę privalumų – galima suprojektuoti bet kokį pageidaujamą dizainą, šias plokštes patogu valyti ir prižiūrėti, jos yra ilgaamžės.

Mes pasirūpinsime, kad pasirinktos granito plokštės darniai įsilietų į jūsų pageidaujamą kapo projektą. Norėdami pamatyti daugiau mūsų gaminių ir įrengtų kapaviečių, užsukite į galeriją.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau