Granito gaminiai kapamsKapų įrengimo įmonė „Monumentas“ pristato gaminius, išsiskiriančius aukšta medžiagų kokybe. Būsimus gaminius projektuojame pasitelkdami pažangias 3D projektavimo technologijas – klientai nedelsdami gali pamatyti būsimo gaminio vizualizaciją.

Mūsų komandai ypač svarbus kiekvienas etapas – nuo pradinės idėjos, vizualizacijos iki galutinio projekto įgyvendinimo ir sumontavimo. Esame tikri, kad tik kruopščiai sekdami, koordinuodami visą procesą ir skirdami dėmesio smulkiausioms detalėms, kokybiškai pagaminsime kiekvieną produktą.

Taip pat padedame nemokamai suderinti projektus su kapinių administracija ir Kultūros paveldo departamentu – pasirūpiname visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Mums patikėję kapavietės projektavimo, statinių gamybos ir įrengimo darbus, išvengsite bet kokių rūpesčių.

Savo klientams siūlome platų gaminių asortimentą: vienos dalies paminklai, dviejų dalių paminklai, trijų dalių paminklai, antkapiai; įvairūs granito gaminiai kapams – vazos, žvakidės, suoliukai, suoliukai iškalti įvairiomis citatomis, kolumbariumai kapams, tvorelės ir kiti aksesuarai kapavietėms.

„Monumento“ komandos meistrų gaminiai jau puošia daugybę kapaviečių visoje Lietuvoje. Mūsų jau pagaminti ir sumontuoti klasikiniai, modernūs paminklai antkapiai Vilniuje, Kaune, Vilniaus ir kituose regionuose – Nemėžyje, Sudervėje, Elektrėnuose, Kernavėje, Maišiagaloje, Širvintose, Salininkuose, Šalčininkėliuose, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir kituose miestuose bei rajonuose.

Parsisiųskite mūsų pdf katalogą

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinok kapo įrengimo kainą nemokamai.
 
Reikalinga naujos kapavietės įrengimo paslauga? Norite sutvarkyti ir atnaujinti seną kapavietę? Ieškote kapų priežiūros paslaugos tiekėjo? Norite įprasminti artimojo atminimą vienetine skulptūra ar paminklu? Susisiekime!

Pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Sužinoti daugiau